29 خرداد 1397

برگزاری چهارمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی سوده (تماس)

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

آموزش و پرورش هر کشور وظیفه خطیرتربیت نسل آینده و در واقع پی ریزی شاکله ی فردا را عهده دار است 
نبض تپنده و شریان حیات دانش وفرهنگ آن کشوراست .
سپاس خدا را که ایران عزیزما با داشتن سرمایه های بی نظیر انسانی پتانسیل بسیار بالایی از هوش وتوانایی را دارا می باشد.
ودربه ظهور رساندن این نیروی بالقوه انسانی،سیستم آموزشی کشورمهمترین نقش را ایفا می کند.
امروزه دانش اموزان در دنیای دیداری وشنیداری .جنبشی متولد می شوند بنابراین تلاش برای آموزش آنان با بهره گیری از روش های دوره گذشته بی نتیجه خواهد بود
یا نتیجه گیری چندانی به همراه نخواهد داشت معلمان باید درباره تکنولوژی ورسانه های نوین آموزشی اطلاع کافی داشته باشند وبا نگرشی مثبت نیز با آن برخورد کنند.
طی سالهای اخیر توجه بسیاری به بهره گیری از رسانه های نوین در امر آموزش شده است رسانه های جدید با فراهم آوردن فرصت های مناسب برای تشخیص استعدادها وعلایق شخصی فراگیران به بهبود نظام آموزشی کمک شایانی میکنند .مطالعات نشان می دهند که بهره گیری از تکنوژی روز درکلاس درس این امکان را به دانش آموزان می دهد که با سرعت بیشتر وعملکرد بهتر بیاموزند واحساس رضایت بیشتری از حضور درکلاس داشته باشند .
در همین راستا جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس در چهارمین سال اجرای خود برآن شد 
تا با فراهم آوردن بستر مناسب جهت اشتراک گذاری تجربیات معلمان خلاق و علاقه منددر زمینه استفاده بهینه از مهمترین ابزار آموزشی یعنی محتوای الکترونیکی
کیفیت آموزش را ارتقا بخشد.
دبیرخانه جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس اعلام می دارد که ازبین ۴۵۰ اثر فرستاده شده که هر کدام داوری فنی و داوری آموزشی مطابق با پارامترهای ارزیابی مندرج
در شیوه نامه جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی تماس شده اند  در همایش افتتاحیه روز سه شنبه ۲۹ خرداد ماه ۲۰ اثر برتر را اعلام خواهد کرد.
تا صاحبان این ۲۰ اثر برتر در روز پنج شنبه۷ تیر ماه با تدریس مبتنی براستفاده بهینه از محتوای خود مورد ارزیابی دانش آموزی و فنی و آموزشی اجرای تدریس نیز قرار گیرند.
۶ اثر برتر داوری نهایی در روز ۱۲ تیر ماه موفق به دریافت جوایز نقدی خواهند شد.
 
 
در اینستا گرام سوده با عکسها و کلیپهای همایش افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی سوده با ما همراه باشید.

تعداد مشاهده (2518)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری چهارمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی سوده (تماس)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید